NEW AGGRESSIVE MUTILATOR TAPE OUT NOW !

NEW AGGRESSIVE MUTILATOR TAPE OUT NOW !
Primitive black metal with healthy dose of punk. Limited to 125 copies on black cassette.

VONFROST Onlyanalogisreal

VONFROST Onlyanalogisreal
Blog dedicated vinyl and tape rips
MEDIAFIRE DELETED ALL OF MY FILES FROM THEIR SERVERS WITHOUT ANY WARNING.
90 % LINKS ARE DEAD. SOON I WILL SYSTEMATICALLY ADD NEW LINKS TO INACTIVE POSTS.
REPORTS YOUR REQUESTS FOR MAIL OR IN SHOUTBOX,
THIS REQUESTS WILL FIRST IN QUEQUE FOR REUPLOAD.
SORRY FOR COMPLICATIONS.

Plugin for Firefox for fine Mega working, no problem with downloads - https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/meganz/

środa, 31 sierpnia 2011

Confusion (Peru) - Antítesis (demo 1997)


Confusion (Peru) - Antítesis (demo 1997)

THRASH/DEATH METAL

Demo 1997
Self released1. Razón Agónica
2. Confusión
3. Justicia Final
4. Humanidad
5. Esclavo del Dolor
6. Antítesis

SIZE: 19 MB


CONFUSION

Tantrom (Canada) - Ocean of Fear (demo 1992)


Tantrom (Canada) - Ocean of Fear (demo 1992)

DEATH METAL

Demo 1992
Self released
1. Intro 01:17
2. Holocaust 05:36
3. Ocean Of Fear 06:56
4. ...Broke Up 07:23
5. Out Of Breath 06:04

SIZE: 58 MB

DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/download.php?warje8eyc03isis

wtorek, 30 sierpnia 2011

H.I.V. Positive (Hungary)


H.I.V. Positive (Hungary)

TECHNICAL THRASH METAL

Founded on the ruins of The Reality.


THE REALITY (pre - H.I.V. POSITIVE) - No Problems..., All Right... (demo 1991)


SIZE: 49 MB

DOWNLOAD: http://www.megaupload.com/?d=N9R5WFRT

H.I.V. POSITIVE - Alone (demo 1992)

SIZE: 54 MB

DOWNLOAD: http://www.megaupload.com/?d=D7VSF515


H.I.V. Positive - Under the Twilight Sky (demo 1996)


SIZE: 27 MB

DOWNLOAD: http://www.megaupload.com/?d=NFFOAZO4


H.I.V. Positive - Együtt a gyásszal (demo 1998)

SIZE: 31 MB

DOWNLOAD: http://www.megaupload.com/?d=KIZ46OHG


H.I.V. Positive – Egy cseppnyi igazság (demo 1999)


SIZE: 33 MB

DOWNLOAD: http://www.megaupload.com/?d=RK5PY865


H.I.V. Positive - Humanbar (full lenght 2003)

SIZE: 69 MB


DOWNLOAD: http://www.megaupload.com/?d=PCSR7C2V

niedziela, 28 sierpnia 2011

ETERNAL BLACKNESS ZINE #1 (Poland) - 1996


ETERNAL BLACKNESS ZINE #1 (Poland) - 1996


Language: Polish

MY DYING BRIDE, PHLEBOTHOMIZED,IMPALED NAZARENE, ANCIENT RITES, CORPSEGOD, OSSUARY and more...


ETERNAL BLACKNESS

Schizo (Italy) - Thrash the Unthrashable - Thrash to Kill!!! (demo 1985)


Schizo (Italy) - Thrash the Unthrashable - Thrash to Kill!!! (demo 1985)


THRASH METAL

Demo 1985
Self released1. Nazi and Proud 03:09
2. Breathe the Violence 02:16
3. Fucked Directions 02:43
4. Shouting of Joy After Revenge 01:54
5. Hardcore Life 04:07
6. Schizophrenia 01:40

SIZE: 33 MB

SCHIZO


sobota, 27 sierpnia 2011

Gorthaur - reh. tape'96

Dziś GORTHAUR to projekt muzyki elektro gotyckiej, bardzo melodyjny, klimatyczny, romantyczny... Uwielbiam ich nagrania, powiem szczerze, nie tylko dlatego, że Darek i Jerzoo to moi starzy kumple, ale to po prostu bardzo dobra muzyka, świetny klimat i po prostu sami muzycy ciągle starają się coś tworzyć, starać się o ulepszenie swojej twórczości i odkrywać nowe drogi, nowe inspiracje. Ale czy wiecie, od czego się to wszystko zaczęło? Zespołów o nazwie GORTHAUR znam co najmniej cztery, w tym dwa z Polski. Jeden z nich to surowy, ekstremalny Black Metal z Tychów. Drugi, właściwie znacznie starszy od tego Black Metalowego, to kapela łącząca obecnie w sobie muzyków z Kłodzka i Nowej Rudy. Na samym początku jednak wszyscy niemal muzycy pochodzili ze Słupca, będącego dzielnicą Nowej Rudy, jednak dla mieszkańców stanowił pewną autonomię i dlatego należy nazwę Słupiec uznać za najbardziej trafną (jedynie Arek Antoń mieszkał w Jugowie, ale to właściwie, podobnie jak Słupiec, Nowa Ruda prawie). Co zaś do samego pochodzenia, chyba raczej powinienem użyć określenia "pochodziliśmy", no i ja gdzieś tam mam swoje miejsce w tej bajce;)
Pomysł na zespół zrodził się w głowie Tomka Kopczyńskiego, który fascynował się ogólnie Death Metalem i chciał powołać ekipę do grania, w której mógłby udzielać się wokalnie, czyli drzeć mordę ile wlezie;) To było jakoś w 1995 roku i wtedy Tomka jeszcze nie znałem. Ale znałem już trochę drugą osobę odpowiedzialną za powołanie kapeli, o której mowa - Romka Kaszubę, metalowca, który przeprowadził się z Kłodzka do Słupca i tu też wpadł w środowisko naszej subkultury, która w tamtym czasie była w tym mieście niewiarygodnie duża, jak tak wspomnę z perspektywy czasu! Tomek, zafascynowany również Tolkienem, wygrzebał z Silmarillionu nazwę Gorthaur, a następnie sklecił resztę ekipy do grania, czyli Darka na klawisze, Arka na gitarę i dodatkowo nieznaną mi z nazwiska obecnie Aśkę na kobiece wokale, choć jak mam być szczery, to bardziej miała ona głos jak facet, więc ni w ząb nie złagodziła muzyki swoim głosem;) No i by to była już cała drużyna prawie. Brakowało im tylko gościa na bas. Jakimś cudem dotarli wtedy chłopaki do mnie i zaproponowali granie na basie, a że mieli w planie zagrać niebawem jakieś koncerty, to bym się nadał jak cholera. No i się zgodziłem i pożyczyłem od jednego znajomego taki stary bas, który w miarę jakoś grał i to było najważniejsze. No i zaczęły się próby w ośrodku kultury w Słupcu, gdzie zaraz później i ja zagrzałem swoje miejsce z Egaheerem i Korsarzem, no i tym samym wciągnąłem do swoich projektów Darka, klawiszowca Gorthaur.
Basista ze mnie był żaden, zresztą i jest do dziś, bo na basie to ja umiem zagrać tak, jak na gitarze po prostu i ciągle obcych jest mi wiele technik gry na tym instrumencie. Ale starałem się i dawałem czadu, co słychać;) - ale tak najbardziej czadu to dawał Arek, którego gitara to była chyba pierwsza żona (nie wiem do dziś czy ma inną;), ale wyjechał z tamtego miejsca później gdzieś na Śląsk Górny i tyle go widziałem, cośmy się dodali do znajomych na Naszej Klasie). Arek ćwiczył godzinami dziennie, wagarował w szkole, żeby tylko jak najwięcej grać i grać (ja to wagarowałem, ale wtedy szwendałem się po lasach albo starej kłodzkiej twierdzy i pisałem jakieś wierszydła albo wymyślałem koncepcje różnego typu) ;). On chciał być drugim Malmsteenem, którego muzykę właściwie tak lepiej poznałem właśnie dzięki Arkowi. Romek za to na perkusji szalał jakby rąbał drewno, przez co naciągi ciągle były klejone szarą taśmą, bo oczywiście nie miał kasy na nowe (miał słabość do pewnego rodzaju łatwo dostępnych i niedrogich środków wyskokowych, co w końcu obecnie zaprowadziło go w niezbyt przyjemne miejsce, niestety;( ) Szkoda, że nie miałem wtedy pomysłu na to, żeby zrobić zdjęcia blach z jego perkusji, bo z pewnością mogły by one pójść na wystawę artystyczną związaną z rzeźbą w metalu i to nie metalu rozumianego jako muzyka. Były tak połamane i powykręcane, jakby naprawdę drwal z Alaski się na nich wyżywał. Tak więc o rąbaniu najlepiej tu mówić, bo o technice to możemy pogadać tak samo jak o mojej basowej;) Ale grało się i żywioł był niesamowity! Większość utworów wymyślił Arek i wszyscy dostosowywali się do jego pomysłów. Jedynie "Intro" oraz "Prophecy" były pomysłami bardziej Darka, bo i klawisze miały tam większą rolę. Zresztą Intro to wymyśliliśmy prawie razem, bo Darek i ja słuchaliśmy wtedy ostro Amorphis i ten klimat klawiszy nam gdzieś błąkał się po głowie.
No i zrodziło się wreszcie dziełko złożone z siedmiu kawałków. Czyli mieliśmy materiał na koncertowy stuff! I tym samym udało się chłopakom załatwić koncert w Kłodzku związany z imprezą Rock Noc, której gwiazdą był zespół Shout, znany onegdaj z polskiej sceny rockowej, takiej muzycznie skierowanej bardziej do rockowych laseczek, których na koncercie samego Shout nie brakowało;) A koncert ten związany był z 10-leciem właśnie tej kapeli i tam zagraliśmy po raz pierwszy i ostatni w takim składzie. Pamiętam, jak wrażenie zrobiły moje poszarpane spodnie wtedy, w których ja nie widziałem nic dziwnego - było lato, człowiek jakoś jajka musiał wietrzyć;) Poza tym incydentalnym zdarzeniem, naprawdę duże wrażenie zrobił przede wszystkim Arek, którego gitarowe popisy onieśmieliły chyba wszystkich! Dołączyłem Wam plakat tego koncertu w pliku z utworami.
Właśnie w tym samym czasie doszło do nagrania kasety z próby GORTHAUR. Przyniosłem kiedyś do sali ten magnetofon, na którym nagrywałem Korsarze i Egaheery i podłączyłem mikrofon, ustawiłem wszystko, jak mi się tylko zdawało najlepiej i nagraliśmy jedyne w tamtym składzie demo. Niebawem później skład Gorthaura się posypał. Ekipa marudziła coś na temat wokali Tomka, chcieli pójść w inne, bardziej klimatyczne granie, to i Arek też jakoś chyba się w tym nie znalazł... Nie wiem, dokładnie, o co poszło, ale ja sam przeprowadziłem się ze Słupca do Kłodzka i tym samym nie dawałem rady jeździć na próby, a do tego musiałem oddać w końcu bas kumplowi, a swoją miałem tylko gitarę i to lichą. W tym układzie ze składu GORTHAUR pierwotnego pozostał jedynie Darek Dec i Romek Kaszuba. Dla Darka ten projekt stał się wreszcie możliwością realizacji swoich pomysłów już z zupełnie innymi ludźmi, ale o tym napiszę przy okazji demówki, jaką chłopaki i pewna piękna dziewczyna nagrali rok później.
Okładka reh. tape nigdy nie istniała, tzn, ja tam sobie skleciłem taką bezadzieję narysowaną długopisem, ale to nie miało i tak większego znaczenia, więc teraz zrobiłem taką okładkę jakby na reedycję, żeby wyglądało to porządnie;) Oczywiście postarałem się całość na tyle zremasterować, żeby słuchało się tego naprawdę dobrze, choć powiem sam, że jakością tego reh. tape jestem sam zaskoczony, że tak udało się nam to nagrać... Tak się to wszystko zaczynało...

ZAWARTOŚĆ:
Zgrany i zremasterowany materiał audio - mp3 224 - 320 kbps.
Projekt okładki i plakat koncertu Rock Noc.

TRACKLISTA:
01. Intro
02. Sight
03. Nevermore
04. Black Future
05. Prophecy
06. Damnation
07. Instrumental

DOWNLOAD:

piątek, 26 sierpnia 2011

Colemesis (Costa Rica) - Postbiosis (demo 1993)


Colemesis (Costa Rica) - Postbiosis (demo 1993)

DEATH METAL

Demo 1993
Self released1. Intro (Tripanosomiasis) 01:25
2. O.E. Sistematología 04:03
3. Dioses 02:08
4. Postbiosis 04:52
5. Carácter Postmortem 04:07
6. Mendicium 03:02

SIZE: 32 MB

COLEMESIS

Another Sad (Romania) - Live In Hunedoara (1998)


Another Sad (Romania) - Live In Hunedoara (1998)

GOTHIC/BLACK/DEATH METAL

Live album 1998
Self released1. Sunset Forever 04:41
2. Silence Of A Twilight Day 04:28
3. Nocturnal Path 05:19

SIZE: 11 MB

DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/download.php?vg6maw5gtfrycbo

Taxidermist (USA) - Chambers Of Desecration (demo 1993)


Taxidermist (USA) - Chambers Of Desecration (demo 1993)

DEATH METAL

Demo 1993
Label: Maggot Vomit


1. Sodomize The Dead
2. Funeral Procession
3. Souls Of The Inverted
4. Infected Lung Rot


SIZE: 12 MB

TAXIDERMIST

czwartek, 25 sierpnia 2011

Mercenary (Israel) - Promo To Mini CD '95 (demo 1995) + bonus tracks


Mercenary (Israel) - Promo To Mini CD '95 (demo 1995) + bonus tracks


DOOM/DEATH/GOTHIC METAL

Demo 1995
Self released1. Appollo and The 7th Angel 03:56
2. The Melodic Charm 03:44
3. Heavenly Skies Fall Down 02:54

bonus tracks

4. Im lauf der zeit *
5. Neo realism and chosen fate
6. A labirynth of emerald *

* - from MCD "The Meek Gate Keeper" 1996

SIZE: 17 MB

DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/download.php?ca6pl2bcj8l5gtgśroda, 24 sierpnia 2011

Witch - Inkwizycja 1990 -1997 [LP 1993]

Minęło sporo czasu... Minęła też jakakolwiek pamięć o takim projekcie, jakim był świetny polski Witch, czego nie mogę odżałować! I tak chwilę zastanawiałem się, jak to wszystko opisać. Ale może po kolei. Oczywiście, podobnie jak większość moich kaset z tamtych lat, zakupiłem Witch w kłodzkim Music Welt przy dworcu autobusowym (zresztą PKP też tam jest, bo tam wszystko było na kupę;)) Lata później zobaczyłem notatki w Metal Archives i gdzieś jeszcze, że album został jakoby wydany w 1997 roku. Nic bardziej mylnego! W Kłodzku mieszkałem od 1996 roku, a kasetę tę właśnie zakupiłem jeszcze, kiedy mieszkałem w Słupcu i jeździłem do Kłodzka po nowości jak templariusz do Ziemi Obiecanej! Po tych latach nie pamiętam dokładnie, który to był rok - kto wtedy myślał o historii, kiedy historia działa się hic et nunc! Zacząłem więc doszukiwać się i mam kilka tropów. Na okładce nie ma daty nagrania ani nic z tych rzeczy (co oczywiście macie zeskanowane i widać), ale jest indeks wydawnictwa Silverton. Pod logiem na grzbiecie okładki jest symbol ST 36-93, więc bardzo możliwe, że 36 to numer wydawnictwa w danym roku, a 93 to właśnie tenże rok. Druga sprawa to strona związana z zespołem Front Anioła, w którym udziela się Roger Trela (znany również z grupy Sirrah), grający onegdaj na tym jedynym albumie Witch, wedle mojej wiedzy. Wśród swoich dokonań wymienia on kasetę "Inkwizycja..." i znakuje ją datą 1994 (http://www.fortaniola.com/grajkowie/roger/). Można powiedzieć, że jesteśmy już bliżej celu. Podejrzewam bowiem, że album został przygotowany i nagrany w 1993 roku, a na dobre zagościł na rynku rok później. Uważam tym samym, że należy to wszystko poprawić na Metal Archives! A myląca najbardziej jest sugestia dat zamieszczonych w tytule płyty... jakież to ludzie czasami mają pomysły na tytuły wydawnictw!
No to może tyle, jeśli chodzi o sprawy archiwalne. A sama muzyka... Duża część naszej ekipy z tamtych lat była zafascynowana dokonaniami Kinga Diamonda i na taśmie Witch odkryliśmy namiastki tych wysokich wokali, które zresztą pojawiały się również na starym Destroyers i paru innych kapelach. Poza tym taśma pachniała klimatem czarownic i miała piękną balladę związaną ze słynną inkwizycją, a do tego mieszała klimaty "człowieka, twórcy bogów", stąd Witch zyskał nasze poparcie;) a co więcej, spodobał się bardzo fanom kultowego bandu Metallica. Bardzo dużo było tych naleciałości. Zresztą Adam Malinowski miał znakomity wokal, on tak zaśpiewał na tym albumie, że ciary często po plecach chodzą - znakomita robota! Być może nawet pasja, a to by było piękne! Cały projekt Witch to zresztą był materiał na gwiazdę polskiej sceny, stworzyli takie nagrania, że po dziś dzień drapię się po głowie, dlaczego tak mało o tym było słychać. Oczywiście w ten sposób obnaża się częstą ignorancję polskiej sceny muzycznej, ale to niestety smutna rzeczywistość. Pozostaje więc nacieszyć się kultowym materiałem i to wreszcie w wersji, w jakiej powinien być, bo znane mi do tej pory zgrania tej kasety brzmią jak pomsta do samego dna Piekła! Przygotowałem więc zremasterowany materiał na tyle, żebyście kolejny raz mogli poznać rzeczywiste brzmienie muzyki;) jest jednak jedna sprawa z tym materiałem związana. Pojawia się na nim wiele przesterowań, dźwięk trzeszczy, słychać często nawet w cichych fragmentach taki "piasek" (nie nasz znany z radia Piasek Andrzej, ale taki chrobot na blachach lub wokalu)... Tak już niestety było na samej kasecie:( Być może moja wiedza jest za mała, ale chyba nie bardzo da się takie przesterowania naprawić, choć przy zastosowaniu harmonicznego excitera i kompresora wielopasmowego uważam, że udało mi się wyprowadzić to nagranie na dobry tor;) Aha, w utworze "Talk of me" miałem na swojej kasecie takie "cyfrowe cięcie" gdzieś w utworze. Nie wiem, czy było ono charakterystyczne dla całego tego wydawnictwa, ale postarałem się o to, żebyście go nie usłyszeli i zostało wycięte i zamaskowane. Uważny słuchacz pewnie to wyłapie, ale to już nie moja wina, ale nawet wtedy kasety mogły mieć widocznie takie niespodzianki...
Miłego wkradania się w ten materiał, życzy Korsarz!
ZAWARTOŚĆ:
Zgrany i zremasterowany materiał audio - mp3 224 - 320 kbps
Skan obu stron okładki
TRACKLISTA:
01. We slaves of our gods
02. Satan opened his gates
03. Czarny zachód słońca
04. Twoje pierdolone sumienie
05. God of our dreams
06. Popiół
07. Survival
08. Destiny
09. Inquisition... 1990 - + 30
10. Talk of me
11. Młot na czarownice
DOWNLOAD:

Langsuyr (Malaysia) - Occultus Mysticism (demo 1993)


Langsuyr (Malaysia) - Occultus Mysticism (demo 1993)

BLACK/DEATH METAL

Demo 1993
Label: East Gothic1. The Seventh One 05:54
2. In the Name of Sil-Khannas 05:41
3. Occultus Mysticism 03:58


SIZE: 21 MB

DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/download.php?kqm3pcztc1ejm3f

wtorek, 23 sierpnia 2011

Diachronia - Hymn to the fate (demo 1997)

Pochodząca z Bielska-Białej Diachronia nie była swego czasu jakąś perełką w mojej kolekcji. Choć muszę stwierdzić, że miała bardzo dobre opinie i wszystko to bardzo zachęcało do zapoznania się z tym materiałem. Dziś, po tylu latach, uważam, że naprawdę warto było i nie przesadzało się w tych recenzjach! Najgorsze, że to stwierdza się po latach. Ostatnio, mój stary przyjaciel ocenił, że najbardziej wyjątkowe lata dla pewnego rodzaju polskiej sztuki związanej z mrocznymi klimatami muzycznymi i literackimi to rok 1996. Ja bym to poszerzył - lata 1996 - 1998 to masa uaktywnionych niesamowitych projektów łączących w sobie literaturę i muzykę. Co do związków Diachronii z literaturą, to pojawiają się na płycie osoby J. S. Forneusa, Marioli Pawełek czy wreszcie Jarosława Maciąga, którego wiersze pamiętam jeszcze z bodajże zine'a "Ars Melancolia" Wojtka Żurka z Żywca. Zresztą też go udostępnię;) Swoją drogą Wojtek miał zespół Empiria - świetna muzyka, z którą Was zapoznam!
Jeśli zaś rzecz dotyczy muzyki Diachronii, to jest to właśnie niesamowicie klimatyczny, świetnie zagrany i zrealizowany, jak na moje ucho, klimatyczny Black Death Metal. Ta demówka to niesamowity klimat podbijany gęsto klawiszowymi melodiami. Specjalnie dla Was ładnie to zremasterowałem, więc brzmi na pewno super;) Późniejsze materiały niestety nie są mi znane, muszę to nadrobić, bo to jedna z lepszych polskich kapel. No może już nie całkiem polskich, bo jak wielu swego czasu, trzon grupy udał się do pełnego ostatnio zamieszek Londynu. A smaczki w postaci przeróbek Bacha - hmmm... super!

ZAWARTOŚĆ:
Zgrany i zremasterowany materiał audio - mp3 vbr 224 - 320 kbps.
Skan obu stron okładki.

TRACKLISTA: (od razu zaznaczam, ze została podana błędna kolejność na Metal Archiwum)

01. Renaissance
02. Invention
03. Dusk of the millenium
04. Yesterday
05. Intro
06. Hymn to the fate
07. Seize the day
08. Waiting for Your marble mouth
09. Asches grave (year 2666)
10. For ever...


Epitaphia (Israel) - Shades of Dark (demo 1998)


Epitaphia (Israel) - Shades of Dark (demo 1998)


DEATH/THRASH METAL


Demo 1998
Self released1. Enslavement
2. Dead Alive
3. Shades Of Dark


SIZE: 19 MB

DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/download.php?nue96r6lqbu69t5

Terakil (USA) - Death by Any Other Name (demo 1989)


Terakil (USA) - Death by Any Other Name (demo 1989)

THRASH METAL

Demo 1989
Self released1. Prophecy / The Chosen One 07:14
2. Full Moon 05:00
3. Winds of War 08:30
4. Dead of Winter 02:46

SIZE: 52 MB

TERAKIL

poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Chrchlor( Czech Rep.) - Priznaky silenstvi (1997)

Chrchlor( Czech Rep.) - Priznaky silenstvi (1997)


THRASH METAL

Full lenght 1997
Self released (???)1.Intro
2.Normalne brutalne
3.Smrt
4.Apokalypsa
5.Clovece vozer se
6.Priznaky silenstvi
7.Pohled mrtvych oci
8.Remorse


SIZE: 35 MB

DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/download.php?tlv5rp171qb6mzw


Suffering (UK) - Bittersweet the Suffering (demo 1998) + bonus tracks


Suffering (UK) - Bittersweet the Suffering (demo 1998) + bonus tracks

DEATH METAL

Demo 1998
Self released1. Oblivion Stare
2. Birth's Descent To Melancholy
3. God of Nothing
4. Worthless
5. Turned into Nothing Again


bonus tracks from other releases:

6. Where once hope had dwelled
7. Consigned to anguish
8. Self tortured flesh
9. Tapestry of entrails


SIZE: 40 MB

DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/download.php?d2be67fbmn920nd

sobota, 20 sierpnia 2011

Terata (USA) - Mourning Glory (demo 1991)


Terata (USA) - Mourning Glory (demo 1991)

DEATH METAL

Demo 1991
Self released
1. Crematorium 04:22
2. Excess and Obsession 02:51
3. Mourning Glory 05:28
4. Skulldrillers 01:06

SIZE: 30 MB

TERATA

Dzelzs Vilks (Latvia) - Mirusās kaijas (1995)


Dzelzs Vilks (Latvia) - Mirusās kaijas (1995)


DEATH/THRASH METAL

Full lenght 1995
Label: MAPL
1. I Hate Myself 03:40
2. Dead Liar 03:05
3. Teared Scare 07:01
4. God Of War 03:34
5. Seagull 03:00
6. Jesus Save 03:31
7. Howling Of Wolves 03:34
8. All Are Lie 02:57
9. So Wanted Us 03:17

SIZE: 30 MB

DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/download.php?c2fcw27v5xe3z8d

Chasm (Finland) - Still Unnamed (demo 1993)


Chasm (Finland) - Still Unnamed (demo 1993)

DEATH METAL

Demo 1993
Self released


1. No More Names
2. Repeat of Your Virginity
3. Branch Without Sprouts
4. ...Like Dismal Horizon

SIZE: 25 MB

DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/download.php?den4n46n44ztou9

piątek, 19 sierpnia 2011

Tetragon (Finland) - The Shrouds of Falstaff (demo 1989)


Tetragon (Finland) - The Shrouds of Falstaff (demo 1989)

THRASH METAL

Demo 1989
Self released

1. The Shrouds Of Falstaff 01:49
2. For The Jackal's Sake 04:47
3. Silent One 04:48
4. Mold And Slobber 03:43
5. Amok 04:18


SIZE: 37 MB

DOWNLOAD: http://www.megaupload.com/?d=W3BG5PW0

czwartek, 18 sierpnia 2011

Chaotic Tranquility (USA) - Demo #1 Sep. 1990


Chaotic Tranquility (USA) - Demo #1 Sep. 1990


THRASH METAL/CROSSOVER

Demo 1990
Self released1. Barbie Doll Massacre 00:31
2. I Often Sit and Think 04:30
3. Newsbreak 00:38
4. Positive Proof 04:45
5. Libido Hero 04:06
6. Hostage Update 00:13
7. The Real Loser 05:12

CHAOTIC TRANQUILITY

środa, 17 sierpnia 2011

Thanatos (Netherlands) - The Day Before Tomorrow (demo 1987)


Thanatos (Netherlands) - The Day Before Tomorrow (demo 1987)


DEATH/THRASH METAL

Demo 1987
Self released1. Impostors' Infiltration 04:22
2. The Day Before Tomorrow 05:07
3. Progressive Destructor (live) 03:38

SIZE: 24 MB

DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/download.php?wd5cpahzdae5kkt

Sarcastic (Portugal) - Inside (1998)


Sarcastic (Portugal) - Inside (1998)


GOTHIC METAL

Full lenght 1998
Label: Plutonium


THANX TO NICK SLAUGHTER FOR LINK !!!

1. Intro 00:39
2. Journey 04:25
3. No sense 05:10
4. Chameleon 04:50
5. Perfect Isolation 06:46
6. Tired 08:23
7. Fearing Nothing 07:43
8. So Far From The Sun 04:58
9. Sometimes 05:53
10. Bleed 04:50

SIZE: 72 MB

DOWNLOAD: http://www.4shared.com/file/OAI7HMEE/sarcastic.html

Affliction(Sweden) - Tracks from demos 1990 (remastered in 2010)Affliction(Sweden) - Tracks from demos 1990 (remastered in 2010)


BLACK/THRASH/DEATH METAL

BIO:
"Affliction was a one man project back in 1990. Under just one year Affliction made two demos. Influences was bands like Merciless, Benediction, Grotesque, Unsane, At War, Bathory, Hellhammer, Massacra, Bolt Thrower, Sodom, Necrophagia, Venom, Napalm Death, Kazjurol, Kreator, Slayer,Celtic Frost, Virus, Voivod, Possessed, Death and Autopsy."

Releases:

* Eyes of Horror - Demo 1990

** Return of Hades - Demo 1990


1. Bells of doom **
2. Eyes of Horror
3. Raise the dead **
4. Morbid Curse *
5. Terror has no shape **
6. Metal Slaughter **

SIZE: 11 MB

DOWNLOAD: http://www.megaupload.com/?d=ZGHRPK3S

wtorek, 16 sierpnia 2011

Halucynogenna Impresja Sabatyczna (Demo 2000)


Istnienie wytwórni Tribal Death Association pozostaje dla mnie po dziś dzień pewnym dość zastanawiającym, ale i magicznym z jednej strony faktem. Dokładnie już nie pamiętam, czy zakupiłem tę kasetę, czy też wymieniłem się z Adamem za coś z moich materiałów. Tak czy inaczej, zdobyłem z wydawnictw tejże efemerycznej wytwórni tylko to jedno demo... A szkoda, że nie posiadłem innych, bowiem zainteresowanie moje wzbudziła swego czasu ulotka z ofertą Tribala. Były na niej trzy wydawnictwa, ale właśnie ta jedna kaseta wzbudziła moje bardzo szczere zainteresowanie. Pewnie zapytacie, dlaczego? ;) Jednocześnie odpowiecie sobie sami - zupełnie wyrywający się spod szablonów tytuł wydawnictwa i cały jego charakter! Niby takie nic, nagrane w zupełnej jaskini chyba (komputerowej oczywiście z dodatkami pewnie innego sprzętu), ale coś o wyjątkowym wydźwięku. Teksty w całości po polsku, ale ich brak na okładce kazał człowiekowi wsłuchiwać się w to, co dane mu było uchwycić z tych pełnych pogłosów wokali. Muzyka przytłaczająca, ale melodyjna i hipnotyczna, taka właśnie halucynogenna.

Całość nosiła podtytuł "Refleksje nad gusłami letnich nocy na kanwie molowych inwencji muzycznych Europy południowej" (w jedynej recenzji jaką znalazłem autorstwa mojego starego przyjaciela Pawła Grabowskiego był błąd, że nad "głosami" a tu o gusła chodziło takie jak Mickiewicza "Dziady" itp.). Może się czepiam, ale Europy Południowej powinno pisać się z dużej litery:D Choć sam wiem, że mi samemu jako poloniście wyluzowanemu zdarza się błędy walić nie takie:P Jednak do rzeczy! Sama okładka wzbudza właśnie to, co było cholernie istotne kiedyś - tajemnicę, zastosowaną starym chwytem, czyli im mniej info, tym lepiej. Materiał nagrywał jakiś E., pomagała mu w tym dziewczynka o pseudonimie Pesta... (ciekawe czy po dziś dzień są przyjaciółmi...) Wszystko nagrane spontanicznie, na drodze improwizacji... No i jak tu dojść sedna sprawy, jak doszukać się powiązań, do czego odnieść, z kim spowinowacić? No i chyba najlepiej na tym wszystkim wyszedł sam projekt. Choć niedoceniony, ba! - prawie zupełnie nieznany, psim smędem gdzieś pod płotami się poniewierał i przygarniali go włóczędzy mojego pokroju - to jednak posiadał niesamowity nastrój, który szkoda zatracić. Tak powiedzmy szczerze sobie - jakiś tam inwencji Europy Południowej to ja się ni w ząb nie doszukałem, ale jest nastrój, jest coś wyjątkowego, co można odczuć tylko wtedy, kiedy dostaje się takie wydawnictwo do swoich rąk! Stąd też chyba warto spojrzeć na to, jak obecnie patrzymy na muzykę. Ze ściągania samych mp3 nie wynika żaden klimat, dlatego ktoś może powiedzieć, że "ale do dupy ta muzyka"... a rzecz w tym, że nie posiadł tej kasety w swoim czasie - wtedy miała zupełnie inny charakter... Dziś to tylko archiwum, jakieś mgliste wspomnienie, które staram się Wam oddać na ile potrafię i zachować w pamięci jednocześnie swoje i - - - chyba też czyjeś wspomnienia, bowiem Adama Solaka z Opola (jedyne odniesienie do projektu owego), o ile znalazłem właściwą osobę, wywiało do Holandii. A sam podejrzewam, że nie kto inny jak on sam tworzył tę muzykę... Jeśli się mylę, będzie mi miło, kiedy mnie poprawicie!

Wasz Korsarz

ZAWARTOŚĆ:
Oczyszczony i zremasterowany materiał audio mp3 224 - 320 kbps.
Skan okładki.

TRACKLISTA:
01. I
02. II
03. III
04. IV
05. V
06. VI
07. VII (I Mix)

DOWNLOAD:

Morbid Vision (Pol) - Demonstration of Force [demo 1991]Morbid Vision (Pol) - Demonstration of Force [demo 1991]

DEATH METAL

THANX ADAM "HELLADAM" DEJNEKA FOR A SOURCE TAPE!!!

TRACKLIST:

1. War & Pain
2. Morbid Vision
3. United by Death
4. Out of the Body
5. Incendiary's Pleasure
6. Thanatophobia
7. Ke?

QUALITY: mp3@256 ABR

DOWNLOAD: http://www.megaupload.com/?d=GA0PKY4C

Poison Mosh (Pol) - Picture of Massacre [demo 1989]Poison Mosh (Pol) - Picture of Massacre [demo 1989]

CROSSOVER/NOISE/THRASH METAL

THANX ADAM "HELLADAM" DEJNEKA FOR A SOURCE TAPE!!!

TRACKLIST:

1. Psychic Visions
2. Extermination
3. Galera Betleyem
4. Slaughterer of Doom
5. Total Copulation
6. Necroorgasm
7. Lust of Mayhem
8. Galera Rules!

QUALITY: mp3@256 ABR

POISON MOSH


The Art of Butchery (Spain) - My Pleasure Is Your Pain (1996)


The Art of Butchery (Spain) - My Pleasure Is Your Pain (1996)

BRUTAL DEATH METAL

Full lenght 1996
Label: Lard Records1. The Cosmic Horrors 06:21
2. With my Methods of Hate 07:15
3. Syndrome of Total Spinal Cord Dissection 02:56
4. Law of Talion 03:26
5. Petrified in the Stillness of Death 03:59
6. Passing over the Limits of Infinite 04:37

SIZE: 51 MB

THE ART OF BUTCHERY

poniedziałek, 15 sierpnia 2011

Cardiovascular Sub-Hypothermia (USA) - Tracks from demo '98Cardiovascular Sub-Hypothermia (USA) - Tracks from demo '98


EXPERIMENTAL DEATH METAL/GRINDCORE/INDUSTRIAL


Cardiovascular Sub-Hypothermia (CS-H) was initially started as a side project of Coprophilia.

Release one demo "Pulmonary Descent" in 1998


Tracks from myspace profile - two from demo '98, one "Song 3" maybe also from this demo


1. Innocent whore
2. Indecision decision
3. Song 3

C.S-H.

Chaosick(Canada) - Kill The Corruption (demo 1996)


Chaosick(Canada) - Kill The Corruption (demo 1996)


BRUTAL DEATH METAL

Demo 1995
Self released
1. Intro:Cops on Duty 04:43
2. Kill The Corruption 03:53
3. Seal The Oath 03:45
4. Vicious Circle 03:43
5. Angel Of Demise 03:44
6. Never 03:10


SIZE: 20 MB

DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/download.php?sbom9a6h28ws8sx

ARACHNOPHOBIA Compilation vol. I

Z zinem Arachnophobia wiążą mnie chyba w dużej mierze osobiste wspomnienia... Bodajże Krzysztof zamieścił mój pierwszy wywiad dla jakiejkolwiek prasy! Ale było to w pierwszym numerze Arachnophobii, czyli zanim ukazała się ta składanka. Zresztą wywiad ze mną i tak zrobił dla Krzyśka jeden z jego przyjaciół, który studiował medycynę i pewnego dnia przysłał mi w prezencie w pudełku od zapałek kość dużego palca u nogi, którą zwinął gdzieś w czasie szwendania się po szpitalach czy tam jakiś kostnicach;) Wariat zupełny, ale bardzo mile wspominam człowieka! Gdzieś tam jeszcze leżą mi jego listy, a pewnie i ta kość;) Zamieszczona tu kaseta została dołączona chyba do drugiego numeru tegoż pisma. Nie pamiętam dokładnie, który to był rok, ale zdaje się, że jakoś 1997. Zine ten miał swoją kolebkę w Białymstoku, więc można powiedzieć, że nawet współcześnie jest to "ziemia obiecana" polskiego metalu, jeśli mamy na myśli scenę i prężyste działanie (w dużej mierze zawdzięczane Bartkowi z Witching Hour i studiu Hertz). Wtedy też podobnie było, często człowiek pisał na północny-wschód Polski. Arachnophobia nie wiem skąd wzięła swoją nazwę, czy Krzysiek bał się pająków, czy wykorzystał atrakcyjność filmu z 1990 roku, który wjechał swego czasu do naszych wypożyczalni VHS, trzeba by go zapytać;) Ale sam zine był efemerydą pewnego rodzaju, bowiem chyba na drugim numerze zakończył swoją działalność... A może to ja niezbyt wnikliwie obserwowałem scenę? Jeśli wiecie coś więcej ode mnie, to piszcie, bo sam jestem ciekaw, co tam się podziało z tym pismem!
Swoją drogą muszę zaznaczyć, że jakość kasety jest jaka jest, a to dlatego, że dawniej nikt nie zwracał uwagi na to, czy mu taśma faluje i czy głowicę magnetofonu trzeba ustawić, dlatego jakość nagrań jest bardzo różna. Składanki kasetowe robione w domu miały to do siebie, że zgrywało się utwory nie zwracając uwagi czy brzmią idealnie, czy też nie... Cholera, ale to człowiek był głuchy wtedy, a mówi się, że głuchnie na starość:P Macie więc idealne zgranie mojej składanki - nie wiem, czy istnieją idealniejsze.
Same zaś kapele, które się na niej znalazły... Niektóre działają do dziś i mają całkiem świetne materiały jak choćby Eternal Deformity, Esqarial... Niektóre miały swoje pięć minut właśnie w tamtym czasie... Inne przepadły i ich materiały są pewnie do zdobycia jedynie przy metodach FBI. Tak sobie myślałem, kiedy przesłuchiwałem dwa kawałki POCURVIENIE... I pomyśleć, że takie materiały miały wtedy rację bytu;) Ale do kabaretu by się nadawały idealnie! Właściwie można z tej perspektywy stwierdzić, że to swego rodzaju perełka na tym materiale:P Mam nadzieję, że będziecie miło spędzać czas na tym odkopywaniu staroci!
TRACKLISTA:
01. Astarot - Bestia
02. Nomad - Dirty White Wings
03. Solitary - Ulotność
04. Yattering - The Feeling
05. Mortis Dei - Take Death!
06. Divine Weep - Łzy Wieków
07. Nostromo - Postmort'em Impressions
08. Cicatrix - Be Mine...
09. Hornagest - Powiew czasu
10. Nightly Gale - Drowing in Painfull Sea
11. Esqarial - Buther
12. Under Forge - When Gods Came
13. Island - Creator
14. Al Sirat - The Emptiness
15. At Domine - Confession
16. Pocurvienie - W dziwnym lesie & Nie chce mi się więcej śpiewać
17. Eternal Deformity - Promise
ZAWARTOŚĆ:
Zgrana i oczyszczona bez remasteringu wersja utworów ze składanki w formie mp3 224 - 320 kbps
DOWNLOAD:

Kreon (Pol) - Zdrada, prawo, kara...i co jeszcze czeka nas...[demo 1988]Kreon (Pol) - Zdrada, prawo, kara...i co jeszcze czeka nas...[demo 1988]

THRASH METAL

MEGA THANX TO ADAM "HELLADAM" DEJNEKA FOR A SOURCE TAPE!!!

TRACKLIST:

1. Stwórca
2. Klątwa
3. Życie w zemście
4. Przeznaczenie
5. Śmierć
6. Schizopata
7. ...Zdrada, prawo, kara...
8. Agonia

QUALITY: mp3@256 ABR

DOWNLOAD: http://www.megaupload.com/?d=18B1AQ9V

niedziela, 14 sierpnia 2011

Mental Agony (Finland) - Various tracks 1988 - 1992


Mental Agony (Finland) - Various tracks 1988 - 1992


THRASH METAL

Band releases 6 demos 1988 - 1992 years


Scientific Chemist Feast - Demo 1988
Artificial Intelligence - Demo 1989
Near Death Experiences - Demo 1989
From Home - Demo 1990
Miller Drama - Demo 1991
In a Way it's Beautiful However it's so Cruel - Demo 19921. Why this century (demo 2 1989)
2. Immortal death (demo 1 1988)
3. Help (demo 4 1990)
4. From the beginning to the end (demo 2 1989)
5. Chemical plant & unit operations(demo 1 1988)
6. Thank you
7. For you (My friend)(demo 6 1992)
8. Bald ladybird (demo 6 1992)

SIZE: 24 MB

DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/download.php?ghk3hb34md17icg

Dipsomania(Germany) - Face to Face (demo 1991)


Dipsomania(Germany) - Face to Face (demo 1991)


DEATH/THRASH METAL

Demo 1991
Self released1. Face to Face 03:04
2. Absence Exist 02:52
3. Inner Destruction 05:21


SIZE: 8 MB

DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/download.php?5g1njnm48e2mxjc

sobota, 13 sierpnia 2011

The Henchmen (USA) -The Henchmen (single 1993)


The Henchmen (USA) -The Henchmen (single 1993)

DEATH METAL

Single 1993
Label: Bad Posture
Frank Watkins Bass, Guitar
(Gorgoroth, ex-Hellwitch, ex-Obituary)
Iron Mike Mogerman Drums
Josh Barohn Guitars
(ex-Iron Lung, ex-Autopsy, ex-Suffocation, ex-Doomed)
Joe Caper Vocals
(ex-Righteous Pigs, ex-Mule Skinner)


1. Murdering Mind 05:05
2. Rock In A Hard Place 03:05

SIZE: 7 MB

DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/download.php?ol2ybolpt846330

Fosa Comun (Peru) - Blasfema Iniciación (demo 1993)


Fosa Comun (Peru) - Blasfema Iniciación (demo 1993)

DEATH METAL

Demo 1993
Self released


1. Intro 01:29
2. Infierno Terrenal 04:56
3. Fosa Común 04:28
4. Legión Del Mal 05:41

SIZE: 16 MB

FOSA COMUN

Caustic Death(USA) - Caustic Death (demo 1991)missing one track


Caustic Death(USA) - Caustic Death (demo 1991)missing one track

DEATH METAL

Demo 1991
Self released1. Keys Of Death
2. At Last
3. Inevitable Atrocity
4. Depression
5. Sanguine Moments * missing track*


Caustic Death - "Depression" live 8-10-1991 - http://www.youtube.com/watch?v=VSYHGH-jxdc

SIZE: 15 MB

CAUSTIC DEATH

środa, 10 sierpnia 2011

Clandestine (Pol) - Clandestine [demo 1994]Clandestine (Pol) - Clandestine [demo 1994]

DEATH METAL

TRACKLIST:

1. Bezimienni
2. Naznaczony
3. Niszczyciel
4. Niepojęty

QUALITY: mp3@192 CBR

DOWNLOAD: http://www.megaupload.com/?d=05XUYO1S

Bloodwish (France) - Beyond Our Legacy (demo 1997)


Bloodwish (France) - Beyond Our Legacy (demo 1997)


SPEED/THRASH METAL

Demo 1997
Self released1. Society
2. Beyond my legacy
3. It ain't real
4. Legend spirit
5. The edge of my sanity

SIZE: 29 MB

DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/download.php?anwrzygbc1fa7z6


Wallachia (Norway) - Wallachia (EP 1997)


Wallachia (Norway) - Wallachia (EP 1997)


BLACK METAL

EP 1997
Label: Velvet Music International
1. Fullmåne Over Fagaras 10:35
2. Skjold Mot Guds Lys 05:56
3. Arges - Riul Doamnei 05:31
4. Knus Den Hellige Ånd 07:06

SIZE: 40 MB


WALLACHIA


Calvary(Germany) - Bursting from Plates (demo 1988)

Calvary(Germany) - Bursting from Plates (demo 1988)


THRASH METAL

Demo 1988
Self released1. Receiver 03:55
2. Bursting From Plates 02:53
3. Cristal Lane 05:25
4. F.O.D. 04:04
5. Calvary 07:00


SIZE: 51 MB

CALVARY

wtorek, 9 sierpnia 2011

Cabal (France)/ C.S.S.O. (Japan) - Split tape 1997


Cabal (France)/ C.S.S.O. (Japan) - Split tape 1997


CABAL - Death metal/Grindcore

C.S.S.O. - Grindcore


Split 1997
Label: Cho - Jin1. Cabal - Abnormal Phlegm Excretion
2. Cabal - Salmonella
3. Cabal - Ornaments of Necrosed Flesh Strips
4. Cabal - March of the Mutilated
5. Cabal - The Scalpal
6. Cabal - Haemogenic Bronchial Furonculosis
7. Cabal - Abnormal Phlegm Excretion (live)
8. Cabal - Salmonella (live)
9. Clotted Symmetric Sexual Organ - Improvised Songs (No Guitars)
10. Clotted Symmetric Sexual Organ - 256
11. Clotted Symmetric Sexual Organ - Explanatory Notes of Pileferage
12. Clotted Symmetric Sexual Organ - Improvised Songs
13. Clotted Symmetric Sexual Organ - Shake it up, Bokan
14. Clotted Symmetric Sexual Organ - New Song

SIZE: 37 MB


CABAL/CSSO

BACKSTAGE ZINE #2 (Spain) 1994BACKSTAGE ZINE #2 (Spain) 1994


Language: Spanish


CANKER, SADIST, MORDOR, TOXODETH,APOSENTO, THRASHFUSION


BACKSTAGE#2

Septicopyemia (Russia)Death Metal/Grindcore from Russia, Ivanovo


Septicopyemia (Rus) - Sick Categories (1999)


Demo, Hammer Prod.
1999

1. Spewment of Respiratory Putrilages 04:51
2. Necrotization the Extremities 02:27
3. Urinous Infiltration 04:13
4. Purulent and Putrescent Infiammation 00:15
5. Clinical Pathos of the Embryoctonia 03:35
6. Pathoanatomical Manglement 04:20

Total playing time : 19:41

SEPTICOPYEMIA

poniedziałek, 8 sierpnia 2011

VA - Disco's out, slaughter's in ( split 1999)


VA - Disco's out, slaughter's in ( split 1999)


Split 1999
Label: Novum Vox MortiisDissenter / Lost Soul / Reinless / Night Gallery


All bands are from Poland.

1. Lost Soul - My Kingdom 03:03
2. Lost Soul - Malediction 02:54
3. Lost Soul - We Want God 02:19
4. Lost Soul - Divine Satisfaction 02:48
5. Reinless - Lost Humanity 03:52
6. Reinless - The Old Man 03:40
7. Reinless - Tora (Meet into Meet) 03:32
8. Reinless - March of Silence 03:33
9. Dissenter - Moral Insanity 04:04
10. Dissenter - The End 03:26
11. Night Gallery - Bastard Seeds 05:33
12. Night Gallery - Another knifeplay 05:21
13. Night Gallery - Our love means war 05:27

SIZE: 56 MB

DISCO'S OUT,SLAUGHTER'S IN


sobota, 6 sierpnia 2011

Blasphemous (Sweden) - The Eternal Journey (demo 1995)


Blasphemous (Sweden) - The Eternal Journey (demo 1995)

BLACK METAL

Demo 1995
Self released
1. The Eternal Journey 03:01
2. Thousand Blackened Souls 04:32
3. Like a Howling Winter Wind 04:42


SIZE: 19 MB

DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/download.php?0iw76e26a7rp28v

Throes of Dawn (Finland) - Pakkasherra (1997)


Throes of Dawn (Finland) - Pakkasherra (1997)


DARK METAL

Full lenght 1997
Label: Woodcut rec.
1. Across the Loveless Horizon 04:23
2. The Night Belongs to Us 04:08
3. Pakkasherra 05:04
4. Watcher in the Tower 04:18
5. As a Spirit 02:14
6. Cosmic Seas 04:24
7. End is Silence 05:44
8. Autumn Winds 05:05
9. Cold Goddess 03:08
10. Winter Romance 05:16

SIZE: 59 MB

DOWNLOAD: http://www.mediafire.com/download.php?813iftece5pfeiv

piątek, 5 sierpnia 2011

Fatal Epitaph (Ukraine) - Misanthropy 1997 (Full-length)


Death Metal/Grindcore from Vinnytsya
Originally posted on : http://ukrdoom.blogspot.com/
  
Tracklist :

1. The Black Wood 4:47
2. Mercyless 5:27
3. Where Death Meet You 5:26
4. Alien 4:54
5. Dance With Fire 8:18
6. Close Your Eyes 3:48

Total playing time : 32:40