NEW AGGRESSIVE MUTILATOR TAPE OUT NOW !

NEW AGGRESSIVE MUTILATOR TAPE OUT NOW !
Primitive black metal with healthy dose of punk. Limited to 125 copies on black cassette.

VONFROST Onlyanalogisreal

VONFROST Onlyanalogisreal
Blog dedicated vinyl and tape rips
MEDIAFIRE DELETED ALL OF MY FILES FROM THEIR SERVERS WITHOUT ANY WARNING.
90 % LINKS ARE DEAD. SOON I WILL SYSTEMATICALLY ADD NEW LINKS TO INACTIVE POSTS.
REPORTS YOUR REQUESTS FOR MAIL OR IN SHOUTBOX,
THIS REQUESTS WILL FIRST IN QUEQUE FOR REUPLOAD.
SORRY FOR COMPLICATIONS.

Plugin for Firefox for fine Mega working, no problem with downloads - https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/meganz/

czwartek, 6 grudnia 2012

Skuty Lodem - Demo (???)


Tym razem zagadka dla mnie niezrównana. Pamiętacie projekt SKUTY LODEM? Taki z przełomu wieków. Kilka demówek krążyło po świecie na CD-Rach. Była to muzyka klawiszowa dość silnie związana klimatem z nazwą projektu. Chłodne brzmienia składające się na orkiestralne kompozycje często wypełnione pianinem przypominającym pasaże z dokonań SMRTANA. Bardzo dobra muzyka, której znakomicie słucha się nawet dziś. Jako że ziemię skuł lód, będzie jak znalazł;) Największym problemem z tym wydawnictwem jest to, że posiadam zgrane utwory z CD, na którym nie zachowały się żadne informacje poza tym, że są to utwory SKUTEGO LODEM, niestety:(. Dlatego mam też apel do Was: JEŻELI KTOŚ POSIADA INFORMACJE NA TEMAT TEGO WYDAWNICTWA - PROSZĘ O KONTAKT!!!
Dziś tradycyjnie dzielę się z Wami tą muzyką, bardzo emocjonalną i nastrojową. Pochodzącą z czasów, kiedy na scenę wkraczały już na dobre komputery i można było w domowym zaciszu tworzyć, realizować pomysły i marzenia na większą skalę niźli dawniej. Przy tej okazji chciałem nadmienić, że właściwie nie ma co doszukiwać się tego, czy dawniej były bardziej kultowe czasy, czy też takie są obecnie, bo wydaje mi się, że każda chwila poświęcona na twórczość zawsze pozostawi klimat i wspomnienia - magiczne, jeśli można tak to określić;)

ZAWARTOŚĆ:
Materiał audio zgrany z CD-R w formie mp3.
Okładka Zastępcza!!!

TRACKLISTA:
BARDZO POSZUKIWANA!!!

DOWNLOAD:

Brak komentarzy: