NEW AGGRESSIVE MUTILATOR TAPE OUT NOW !

NEW AGGRESSIVE MUTILATOR TAPE OUT NOW !
Primitive black metal with healthy dose of punk. Limited to 125 copies on black cassette.

VONFROST Onlyanalogisreal

VONFROST Onlyanalogisreal
Blog dedicated vinyl and tape rips
MEDIAFIRE DELETED ALL OF MY FILES FROM THEIR SERVERS WITHOUT ANY WARNING.
90 % LINKS ARE DEAD. SOON I WILL SYSTEMATICALLY ADD NEW LINKS TO INACTIVE POSTS.
REPORTS YOUR REQUESTS FOR MAIL OR IN SHOUTBOX,
THIS REQUESTS WILL FIRST IN QUEQUE FOR REUPLOAD.
SORRY FOR COMPLICATIONS.

Plugin for Firefox for fine Mega working, no problem with downloads - https://addons.mozilla.org/en-us/firefox/addon/meganz/

piątek, 9 grudnia 2011

Forgotten Souls - Tomorrow's Dead End (2003)Czas na to, aby zaprezentować kogoś z sąsiedztwa;) Forgotten Souls to krakowscy przedstawiciele technicznego i klimatycznego jednocześnie metalu, który zaszufladkować jednoznacznie jest sporą trudnością. Oczywiście nie jest to może zupełny oryginał, ale tak naprawdę nic nie staje na przeszkodzie, aby położyć ich na półce obok THE KOVENANT i tym podobnych futurystycznie brzmiących zespołów. Ich pierwszy materiał to może jeszcze nic, co by zapowiadało naprawdę świetne pomysły, ale już na debiucie pokazali, że są profesjonalistami i do tego mają niesamowitą wyobraźnię. Dziwi mnie, że tak małe zainteresowanie tym zespołem do tej pory nie zaowocowało wypłynięciem na szerokie wody, bo album jaki wydali dla Nija Art, to naprawdę mocna pozycja. Ale do niego jeszcze dojdziemy.
"Tomorrow's Dead End" to płyta pełna kosmicznych a jednocześnie psychodelicznych klimatów zarówno muzycznie jak i tekstowo, co już częściowo wspomniałem. Odpowiadał tam za tenże klimat między innymi Olaf Różański, znany z wokali w CEMETARY OF SCREAM czy SACRUM. Obecnie, po jednoalbumowej przerwie, wrócił on do zespołu i właśnie jest to dobra okazja, aby o nim przypomnieć, bo FORGOTTEN SOULS posiada już nagrany nowy materiał i poszukuje wydawcy... Zainteresowani? Ja myślę, że warto!

Materiał posiadam od zespołu z pozwoleniem jego udostępnienia, ale niestety okładki to ja się chyba nie doczekam;) Zresztą było to wydanie CD-R i wkładka chyba zbyt bogata nie była, ale może jeszcze kiedyś dotrę do oryginału;) Zatem możemy rozkoszować się samą muzyką;)

ZAWARTOŚĆ:
Materiał audio mp3 224 - 320 kbps.

TRACKLISTA:

FORGOTTEN SOULS

Brak komentarzy: